SĀKUMSTūrisms Mārcienā"Smeceres krogs"
Netālu no Madonas, Smeceres sila ielejā, lielceļa malā, autoceļa Pļaviņas-Gulbene 37. kilometrā jūs vienmēr laipni gaidīs „Smeceres krogs”. Šajā, 17. gs. celtajā krogus ēkā, atrodas mūsdienīgs atpūtas komplekss ar gaumīgu viesu māju, vairākām semināru un banketu zālēm, saunu ar baseinu, bāru – kafejnīcu, biljardu un mūsdienīgu Mūzikas klubu. Vairāk nekā 10 gadu darbības laikā „Smeceres krogs” ir kļuvis par iecienītu un atpazīstamu atpūtas vietu Latvijā.
Klientu atpūtai un mieram piedāvājam latviskā stilā iekārtotas 18 divvietīgas istabiņas ar WC, dušu, telefonu, TV, kondicionieri, kā arī 3 lielākas, divos stāvos izbūvētas istabiņas, kuras īpaši iecienījušas ģimenes ar bērniem. Savukārt relaksācijai piedāvājam saunu ar baseinu, kur vienlaikus var atpūsties līdz 20 cilvēkiem. Mājīgs, romantisks interjers, apsildāmās grīdas, mitrā pirts, baseins ar zemūdens straumēm, iespēja izvēlēties sev tīkamu mūziku un ērtas ģērbtuves – tas viss nodrošina „visjaukāko pirtssajūtu šaipusē”. Bet slāpes un izsalkumu remdēt aicinām mūsu bārā-kafejnīcā., kur ikviens var apmierināt savas gardēža vēlmes, izvēloties kaut ko no tradicionālās latviešu virtuves (pelēkos zirņus ar speķi, miežu putraimus ar gaļas circenīšiem, kartupeļu pankūkas, buļļa pautus ar svaigiem dārzeņiem u.c.), vai arī medījumu gaļas ēdienus (ceptu brieža gaļu ar gailenēm, aļņa un bebra gaļas kotletes, stirnasgaļas iesmu). Īpaši iecienītas ir „Smeceres kroga” zivju audzētavā izaudzētās foreles, kas sagatavotas ceptā veidā ar dārzeņu piedevām. 
Priecāsimies, ja izvēlēsieties pie mums svinēt arī kāzas, jubilejas, citus privātus vai uzņēmuma pasākumus, jo viens no mūsu pamatdarbības virzieniem ir banketu rīkošana līdz 150 cilvēkiem.
Šodien „Smeceres krogs” nav iedomājams bez mūsdienīgā Mūzikas kluba, kur nedēļas nogalēs notiek deju vakari, diskotēkas, piedaloties populārākajiem Latvijas mūzikas izpildītājiem. Profesionālais kluba aprīkojums- skaņa, gaismas, ventilācija, kā arī telpas oriģinālā izbūve un noformējums nodrošina kvalitatīvu pasākumu norisi, tāpēc šeit labprāt vēlas uzstāties gan mūziķi, gan labi jūtas apmeklētāji. Gaidīsim visus ciemos!

Darba laiks:
Ik dienas 00.00 - 24.00

Kontakti:
Tālr. 64807501 

Adrese: 
Madonas novads, Mārcienas pagasts, 
„Smeceres krogs”
$('.slideshow116').cycle({ fx: 'scrollHorz', prev: '#prev116', next: '#next116', timeout: 0});